melos.design.studio

Bookmark bookmark_border
remove_red_eye 4957
favorite_border 0
share

Naše dizajnové štúdio ponúka svojim zákazníkom komplexné služby v rámci interiérového dizajnu a výroby nábytku na mieru. Na základe skúseností jednotlivých členov nášho tímu dokážeme vydať zo seba maximum a uspokojovať túžby a požiadavky zákazníkov. K vytvoreniu tej správnej a jedinečnej atmosféry domova prispieva aj to, ako sa doma cítite a ako si svoje priestory zariadite. Funkčne, kvalitne, dizajnovo, v modernom minimalistickom alebo opäť trendovom vidieckom či rustikálnom štýle.

 

Taktiež by ste nemali podceňovať vybavenie firemných priestorov. Vo svojej firme nielen trávite značnú časť dňa, ale sa aj stretávate s potenciálnymi klientmi. V dnešnej dobe je žiadúce, aby pôsobili pre vás reprezentatívne a zároveň tak, aby sa u vás zákazníci i zamestnanci cítili príjemne. Štýlový a funkčne zariadený interiér môže len pomôcť a zapôsobiť na potencionálneho klienta.

 

Preto kladieme dôraz na kvalitu a snažíme sa k celému procesu pristupovať precízne – od návrhov, cez výrobu až po následnú realizáciu, montáž.

Video

play_circle_outline

Tagy

Zanechať recenziu

star star star_border star_border star_border star_border 1 z 5

message
cloud_upload Prehľadávať Najvyššia povolená veľkosť obrázku: 256 MB
email
person