O nás

Drevoefekt s.r.o. je rodinná firma s dlhoročnou tradíciou. Má sídlo v Námestove a špecializuje sa na spracovanie drevených materiálov dodávaných poprednými svetovými spoločnosťami, ktoré určujú trendy v oblasti bytového dizajnu.

Precízna výroba materiálov

Najmodernejšie vybavenie a špecializovaný personál sú naším tajomstvom na kvalitné a rýchle spracovanie zákaziek. Ponúkame rezanie nábytkových komponentov, lemovanie nábytku ABS hranou a aj výrobu netradičných tvarov na CNC centrách.

Ako etablovaná slovenská spoločnosť zameraná na dodávanie materiálov a nábytku na mieru máme v sortimente aj širokú škálu dekorov a kovaní. To nám umožňuje vyrábať štýlový moderný nábytok. O našich zákazníkov sa stará tím odborníkov. Ak navštívite predajňu v Námestove, postará sa o Vás príjemný personál.

Široký sortiment moderných kusov nábytku

Naše produkty sú vyrábané s použitím prvotriednych drevených materiálov a kvalifikovaného remeselného spracovania. Zabezpečíme tak odolnosť, funkčnosť a pohodlie. Chápeme, že vkus každého z nás je jedinečný, preto ponúkame na výber množstvo dizajnov a povrchových úprav. Od klasických, až po moderné štýly. Náš nábytok dokáže doplniť akýkoľvek priestor a vyhovie každému rozpočtu.

Bez ohľadu na to, či potrebujete iba jeden kus nábytku alebo celú súpravu – sme odhodlaní poskytnúť Vám tie najlepšie možné riešenia. Kontaktujte nás ešte dnes a premeňte váš pracovný alebo obytný priestor pomocou nášho výnimočného nábytku.

Vypracujeme Vám nezáväznú
cenovú ponuku